Użytkowanie sprzętów mobilnych może stać się przyjemniejsze. Wystarczy, że wybierzesz dodatkowe akcesoria, takie jak adaptery do telefonów komórkowych i tabletów oraz przejściówki do iPhone'a. Na wiele sposobów poprawiają funkcjonalność urządzeń i otwierają nowe możliwości: wyświetlanie obrazów na ekranie telewizora, przesyłanie plików z laptopa czy ładowanie samochodowe. Skorzystaj z nich, dobierając szereg dodatków kompatybilnych z produktami Apple, Samsung lub Huawei.

Adaptery

Przejściówki i adaptery – zwiększ funkcjonalność urządzeń mobilnych

Potrzebna Ci dodatkowa przejściówka do iPhone'a? W naszym asortymencie znajdziesz akcesoria, które pozwalają zaadaptować ładowarkę lub kabel micro USB na złącze typu C. Oferowane adaptery do tabletów i telefonów komórkowych są również kompatybilne z urządzeniami z systemem operacyjnym Android. Oryginalne wyposażenie Samsung lub Huawei dopasujesz do dowolnych modeli sprzętów tych właśnie marek. Mają wszystkie niezbędne funkcje, czyli transfer danych oraz ładowanie w trybie zwykłym lub Fast Charging.

Skorzystaj z możliwości podłączenia peryferii lub uzupełnienia baterii w dowolnym miejscu dzięki dodatkowym akcesoriom.

Oryginalne przejściówki i adaptery

Wybierając adapter do telefonu komórkowego i tabletu lub przejściówki do iPhone'a, masz pewność, że sięgasz po oryginalne produkty. Możesz to potwierdzić za pośrednictwem autoryzowanego serwisu Samsunga lub Apple'a. Poszczególne z artykułów utrzymane są w bieli i czerni. Uniwersalne kolory pozwalają zachować wizualną spójność z posiadanymi urządzeniami mobilnymi. Zwiększ ich funkcjonalność i dobierz akcesoria, których potrzebujesz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl